Αρχική     Ηλεκτρικά Εργαλεία     Εργαλεία Μπαταρίας 16V - 20V   TOTAL TSSLI2001 Ψαλίδι Κλαδέματος Μπαταρίας 20V SOLO Χωρίς Μπαταρία & Φορτιστή
TOTAL TSSLI2001 Ψαλίδι Κλαδέματος Μπαταρίας 20V SOLO Χωρίς Μπαταρία & Φορτιστή
Kωδικός 87459
Κατασκευαστής Total
Διαθεσιμότητα Άμεσα Διαθέσιμο
Αγορά
Πίσω σε: Εργαλεία Μπαταρίας 16V - 20V
Προσθήκη στα αγαπημένα
Share on FB Share on Twitter Share on Pinterest
Περιγραφή
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
ΜΠΑΤΑΡΙΑ 20V
ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΟΠΗΣ 2 ΣΚΑΛΕΣ (0 - 20mm / 0 - 30mm)
ΑΥΤΟΝΟΜΙΑ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ 2Ah = 3.000 κοπές / 4Ah = 5.000 κοπές
ΧΡΟΝΟΣ ΦΟΡΤΙΣΗΣ 2Ah = 1 ΩΡΑ / 4Ah = 2 ΩΡΕΣ