Αρχική     Ηλεκτρικά Εργαλεία     Εργαλεία Μπαταρίας FFGROUP   FFGroup 41318 CJS20V/80 PLUS Σέγα Μπαταρίας 20V SOLO Χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή
FFGroup 41318 CJS20V/80 PLUS Σέγα Μπαταρίας 20V SOLO Χωρίς Μπαταρία και Φορτιστή
Kωδικός 88397
Κατασκευαστής FF GROUP
Η τιμή μειώθηκε κατά 10%
Διαθεσιμότητα Άμεσα Διαθέσιμο
Αγορά
Προσθήκη στα αγαπημένα
Share on FB Share on Twitter Share on Pinterest
Περιγραφή
  • Δυνατότητα αλλαγής της λεπίδας χωρίς εργαλεία
  • LED φως εργασίας
  • Αναρρόφηση και εξαγωγή σκόνης
  • Ακριβής και εύκολη ρύθμιση ταλάντωσης
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Αριθμός στροφών: 0- 4.200min-1
Μήκος διαδρομής: 25mm
Μέγ. βάθος κοπής ξύλο: 80mm
Γωνία κοπής:<45o
Βάρος: 1.7kg
Περιλαμβάνει:
Άλλεν 3mm & Λεπίδα για ξύλο
Οδηγό παράλληλης κοπής
Προσαρμογές για σύστημα αναρρόφησης
  • Η μπαταρία δεν περιλαμβάνεται
Δείτε επίσης...
Τρυπάνι Ράσπας Τιτανίου HSS-TiN 6x80mm Γερμανίας
Kωδικός 13182
OEM
Αγορά
Η τιμή μειώθηκε κατά 20%
Διαθεσιμότητα Περιορισμένο Απόθεμα
Περισσότερα
Σετ Τρυπάνια Διαμαντέ 5,6,7,8,10mm
OEM
Διαθεσιμότητα Άμεσα Διαθέσιμο
Περισσότερα
Ποτηροτρύπανο Διαμαντέ 12mm Milwaukee 49560511
MILWAUKEE